Допоможу оформити онлайн кредит

В наш час вже стало нормою купувати товари в кредит, брати позики на відпочинок або навчання. Розміри такого запозичення зростають пропорційно «апетитам» споживачів. Кредити стали невід’ємною частиною життя більшості громадян, а відмова у наданні такої послуги часом, буквально, ламає психіку клієнта, який не відбувся, який починає судомно шукати вихід зі становища.

Вирішень проблеми існує кілька, але найчастіше люди йдуть шляхом «найменшого опору», прочитавши одне з безлічі оголошень такого змісту, як «кредит за п’ять хвилин без документів», «допоможу взяти кредит за відкат» і подібні. Іноді звертаються за допомогою до брокерів, що обіцяють вирішити будь-які питання в найкоротший термін. Головне не потрапити на звичайного афериста.

Як бути в ситуації, коли гроші потрібні терміново, а банк відмовляє? Насамперед, потрібно дізнатися про причину відхилення заявки на позику, і спробувати її усунути.

Причини відмови у наданні кредиту

Основним і найпоширенішим приводом для відмови служить погана кредитна історія. На жаль, існує така категорія позичальників, які звертаються за кредитами, наперед не збираючись їх виплачувати. Такі клієнти істотно «ускладнюють життя» тим, хто порушує кредитні умови не навмисне, а через складнощі, що несподівано виникли. Кредитна репутація страждає і в тих, і в інших, викликаючи ускладнення при подальших зверненнях і змушуючи звертатися за допомогою отримання кредиту за відкат.

Проте слід зазначити, що є ще ряд причин, серед яких:

 • нерегулярні або відсутні платежі за поточними позиками;
 • недостатній розмір щомісячного доходу;
 • відсутність реєстрації (прописки);
 • неможливість поруки третіми особами або відсутність заставної нерухомості;
 • невідповідність вікової категорії за умовами кредитної організації.

Перелічені причини, швидше за все, не дозволять отримати бажані гроші безпосередньо у «чистих» фінансових організаціях. Тут два варіанти: або просити допомоги у рідних та друзів, або ризикнути та взяти кредит з відкатом.

Що являє собою кредит за відкат

Сенс такої позики, двома словами, можна описати так: «я – тобі, а ти мені за це…». Іншими словами, хабар, запакований у послугу з кредитування. Потенційний позичальник, який не має шансів отримати позику в жодному банку або кредитній організації, звертається до приватної особи або працівника банківської структури, готової за якусь «круглу» суму допомогти з оформленням кредитної угоди.

Види кредитів за окрему платню

Сторінки газет, дошки оголошень на вулицях міст сьогодні рясніють своїми пропозиціями про можливість отримання готівки швидко і легко. В інтернеті оголошення типу «кредит із поганою кредитною історією за відкат» або «потрібний кредит за відкат?» «переслідують» користувачів навіть тих, які ніколи не вбивали у пошук подібних запитів. Що ж пропонують автори цієї реклами?

1.Послуги «чорних» брокерів

Фахівці, які з роду своєї діяльності добре орієнтуються серед кредитування, виступають посередником між позичальником і банком. За свої послуги беруть, звичайно, окремий відсоток. Кредитні ділки, через свій особливий талант, вміють «переконувати» адміністрацію надавати позички всупереч усім правилам, встановленим установою. Маючи напрацьовані зв’язки, брокери влаштовують справи так, що навіть найвідспіваніші неплатники за позиками можуть оформити додаткову позику.

Звертаючись до брокерських послуг, пам’ятайте, що за їхню допомогу прийде викласти чималу суму плюс до відсотків за бажану позику. Це якщо кредитний договір буде оформлений, а якщо «помічник» виявиться банальним шахраєм, то Ви просто попрощаєтеся з «відсотками за послугу». Якщо посередник обіцяє допомогти взяти кредит із поганою кредитною історією за відкат та просить оплату за роботу наперед, — Ви потрапили на афериста.

Можливі наслідки

Але навіть якщо Вам пощастило, і угода оформлена офіційно в банку, і Ви сумлінно виплачуєте за рахунками, завжди залишається можливість, що незаконна схема буде виявлена ​​і розкрита. Саме незаконна! Адже суть роботи брокера завжди зводиться до обману або банку, або позичальника.

У разі розкриття схеми обидві сторони несуть кримінальну відповідальність: кредитний ділок – за шахрайські дії з метою збагачення, позичальник – за хабар посадовій особі, шахрайство та незаконне отримання позики. Але якщо «помічник» має шанси довести свою невинність, то одержувач грошей у будь-якому разі покарає. Причому, розірвати угоду не вийде до повного погашення та виконання всіх, передбачених нею, зобов’язань.

Як результат, у Вас є судимість і остаточно зіпсована кредитна історія, а сума, отримана таким шляхом, виявиться значно нижчою від того, що доведеться викласти за кредит через відкат. І добре ще, якщо нараховане за послуги вдасться виплатити.

Іноді люди підписують договір, не особливо вникаючи в його текст на радощах, а потім з’ясовується, що сукупність комісії та відкату є непідйомними сумами. Людина з головою йде на дно боргових зобов’язань. Подібні ситуації складаються здебільшого у тих випадках, коли «чорний» брокер працює за згодою адміністрації банку.

Але є й пара плюсів у всьому цьому, про які заради справедливості теж треба сказати:

 • необхідну в потрібний момент суму буде отримано, незважаючи на всі «протипоказання» до видачі;
 • час на отримання бажаної суми буде витрачено мінімальний;
 • можливо, пакет документів для оформлення значно скоротився.

2. Банальні «комбінатори»

На відміну від «чорних брокерів», ця категорія людей відноситься до звичайнісінького світу криміналу. Їм все одно кого і на чому обвести навколо пальця. І якщо їм потрапляють «жадинки», які готові заради кредиту бездумно викласти відкат, то перші не втрачають такого шансу.

Будьте особливо пильними з сумнівними кредитними компаніями, які надають допомогу в кредиті за відкат. Перш ніж скористатися послугами таких організацій, перевірте ліцензію на право займатися такою діяльністю, вивчіть відгуки тих, хто вже мав з ними справу, а укладаючи договір, уважно вивчіть умови та оцініть свої можливості, щоб не потрапити до ще більш складної боргової ситуації.

Підсумок: втрачений час та гроші, посилення фінансових проблем, стан на межі зриву.

Як зрозуміти, що перед Вами чистої води шахрай

 • помічник отримання позики уникає особистих зустрічей;
 • обіцяє швидкий кредит за відкат, але вимагає передоплату;
 • призначає зустрічі над офісі, а громадських місцях;
 • працівники кредитної компанії відмовляються надати дозвільні документи;
 • кваплять із прийняттям рішення під будь-якими приводами;
 • відмовляються від зустрічей, посилаючись на зайнятість, або не відповідають на дзвінки.

3.Послуги кредитних донорів

На ринку «чорних» кредитів можна зустріти і кілька екзотичного характеру. Охочі заробити гроші будь-яким способом, пропонують свою «чисту» кредитну історію як товар тим, хто бажає отримати кредит, але не має можливості. Або не зовсім чисту, а також за принципом «допоможу отримати кредит за відкат за чайові донори». У цьому випадку сума «подяки» збільшується.

Кредитні донори фактично виступають підставними особам під час оформлення кредитів, якими не користуються, але є офіційними позичальниками у банках. У разі всі ризики лягають установа, яке видало позику, т.к. зі свого клієнта щось стягнути навряд чи вийде, а реальний користувач коштів ніде не фігурує.

4. Послуги приватних лихварів

На ринку «чорних» фінансових послуг, можливо, це найбезпечніші «кредитори» у сенсі загрози кримінальної відповідальності для позичальника. І тут факту шахрайства немає – кошти належать тому, хто їх дає позичку. Хоча і тут не все так просто.

У цьому варіанті отримання кредиту за відкіт головне – репутація того, хто готовий його дати. І якщо «сарафанне радіо», відгуки друзів та родичів підтверджують порядність приватного лихваря, то можна скористатися пропозицією. Тим більше, що в цьому випадку ризикує лише він, та й то за несплату податку. Знову ж таки, потрібно уважно вивчати умови видачі позички та порівнювати їх зі своїми можливостями, щоб не опинитися у полоні боргових зобов’язань.

З усього сказаного вище напрошується висновок, що навіть якщо існують проблеми з отриманням вкрай необхідної позики, то вдаючись до радикальних способів, варто всі сто разів зважити. А може, взагалі, це тільки здається, що без нього ніяк не обійтися? У будь-якому випадку потрібно розуміти, що беручи терміново кредит за відкат, Ви вступаєте в конфлікт із законодавством, як мінімум, переплачуєте шалені гроші та ризикуєте потрапити до «боргової ями».

Альтернатива «відкатам»

Чи може набратися терпіння і обійти «чорний» ринок фінансових послуг? Якщо зайнятися метою, то цілком реально знайти лояльніші рішення навіть у, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Розглянемо кілька варіантів.

 1. У випадку зі зіпсованою «історією» завжди можна спробувати її виправити. Як варіант, звернутися до адміністрації банку з уточненнями, чому так сталося, якщо причиною став форс-мажор, надати докази своєї платоспроможності, попросити рідних виступити поручителем або просто попросити близьких взяти кредит за відкат на себе. У колі своїх простіше та надійніше домовитися. Ще один спосіб – взяти невеликий побутовий кредит, виплатити його, покращивши таким чином свою платіжну репутацію.
 2. Якщо за умовами банку, кредитної установи Вам відмовляють у послузі за віком, то можна:
 • попросити близьких взяти кредит на себе;
 • спробувати користуватися іншим банком;
 • довести свою платоспроможність, надавши довідки;
 • взяти позику на нетривалий період.

3. Коли потрібні гроші, але немає прописки, можна оформити тимчасову, а потім знайти кредитну організацію, де можна отримати позику з тимчасової реєстрації.

Щоб не трапилося, ніколи не впадайте у відчай – вихід є завжди, хоча може не такий, як хотілося б. Тверезо оцінюйте потреби та існуючі ризики, пов’язані з їх реалізацією. Довіряйте свої проблеми лише перевіреним партнерам, які мають бездоганну репутацію.

Сервіс «КРЕДИТ ЮНІОН» готовий розглянути Вашу заявку на кредит із мінімальною комісією. Ми працюємо абсолютно легально 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Сервіс має свою програму лояльності як для первинних клієнтів, так і для постійних. Залишивши заявку на сайті: http://credit-union.com.ua/ , Ви отримуєте гроші після її розгляду онлайн на банківську картку

Допоможу оформити онлайн кредит

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Пролистать наверх