Маловідомі МФО України

маловідомі кредити онлайн

На цій сторінці ми зібрали для вас у зручному списку нові кредити на карту онлайн, а також маловідомі МФО України, які вже встигли зарекомендувати себе з позитивної сторони, але ще не досить відомі. Даний список допоможе вибрати більш відповідні онлайн позики в МФО, про яке ви ще можливо не чули і отримати гроші на банківську картку протягом 20 хвилин, з будь-якого міста країни, без відмови та перевірки в режимі 24/7.

Що таке маловідомі МФО в Україні?

Як популярні, так і нові маловідомі МФО контролюються Національним Банком України (НБУ), яке затверджує реєстр ліцензованих мікрофінансових організацій. Цей реєстр дедалі частіше поповнюється «новачками». Це маловідомі МФО в Україні, які іноді можуть запропонувати вигідні умови отримати онлайн кредит на картку без відмови та перевірок.

Безперечно, маловідомі позики онлайн є ризиком. Тому, перш ніж оформити невідомі онлайн кредити, краще перевірити нерозкручені МФО в реєстрі та почитати відгуки про них.

Переваги та недоліки нових та невідомих МФО

Майже всі невідомі МФО в Україні, щоб утриматися на ринку серед конкурентів, намагаються збільшити клієнтську базу та зробити собі гарну рекламу. Саме тому взяти мікропозику у нових кредитних компаніях можливо навіть якщо:

 • Ви офіційно не працюєте;
 • Ви студент;
 • У вас погана кредитна історія;
 • На вас вже оформлено кілька кредитів;
 • Ви вийшли на прострочення кредиту;
 • Маленька зарплата;
 • Перебувайте у декретній відпустці;
 • Вийшли на пенсію.

 Переваги

 • Нижчі ставки, нижча ймовірність відмови.
 • Спеціальні пропозиції для нових клієнтів або перших клієнтів, наприклад, онлайн позику під 0 відсотків.
 • Зазвичай не потрібно довідка, що підтверджує доходи.
 • Швидкий розгляд заявки, зручні засоби оформлення.
 • Зручні засоби повернення боргу, зокрема збільшення терміну погашення.

 Недоліки

 • Нові МФО зазвичай не мають відділення для видачі кредиту готівкою, що для деяких клієнтів може бути незручним.
 • Мало інформації, відгуків або їх відсутність щодо маловідомої мікрофінансової компанії.
 • Часто всі невідомі МФО надають позики клієнтам без відмови. Однак, під виглядом новоствореної компанії можуть ховатися старі кредитні фірми.

Як оформити онлайн позику в МФО?

Оформлення онлайн позики проходитиме таким чином:

 1. Оформити кредит крок №1

  Потрібно вивчити умови нових онлайн позик із запропонованого списку.

 2. Крок №2

  Вибравши відповідну пропозицію та МФО, подати заявку та заповнити анкету.

 3. Крок №3

  Підтвердити та відправити заповнену та чекати на розгляд заявки, це займе 5-20 хвилин.

 4. Крок №4

  У разі схвалення необхідно буде підписати кредитний договір за допомогою смс повідомлення про отримання позики.


Як заощадити на онлайн позиці в МФО?

 • Деякі МФО можуть пропонувати знижки за відсотками або кредит під 0 відсотків у певних випадках, відповідно переплата буде незначною.
 • Взяти кредит без додаткових комісій. Щоб уникнути зайвих витрат, потрібно уважно вивчити договір на наявність комісій, інакше доведеться повернути більше, ніж планувалося.
 • Уникати високих неустойок. Якщо відсоток штрафних санкцій у разі несвоєчасного погашення кредиту досить високий, прострочення може дуже дорого обійтися, цей пункт також є важливим у договорі. Завжди тверезо розраховуйте свої можливості.
 • Продовження замість прострочення. Щоб не довелося переплачувати за позикою через неустойки за прострочення, іноді вигідніше скористатися пролонгацією, або оформити новий займ з вигідними умовами. На рахунок пролонгації краще заздалегідь дізнатися, чи надає МФО таку послугу.
 • Достроково погасити мікрокредит. Не всі МФО можуть надати своїм клієнтам цю опцію, але спосіб дуже вигідний. При частковому погашенні ви переплатите за залишок кредиту, а за повного дострокового погашення відсоток нараховується за фактичний період позики, що значно зменшить суму повернення при достроковому погашенні.

Потрібно вивчити умови нових онлайн позик із запропонованого списку.

Часті питання про маловідомі МФО

Наскільки безпечні маловідомі МФО?

Як уже було згадано, є ризик, що під виглядом нових МФО можуть діяти зловмисники. Але без ліцензії мікрофінансова діяльність є незаконною, тому варто перевірити невідомі МФО на наявність ліцензії на сайті регулятора. Якщо така є можете вважати таку компанію надійною.

Чому нове МФО може відмовити?

Клієнт не підходить за віком, наприклад, не досяг повноліття 18 років або навпаки вік старший за допустиме обмеження (переважно до 65).
Не надано документ, що засвідчує особу, а його наявність найголовніша умова при отриманні мікропозики.
У позичальника вже багато кредитів. Деякі МФО все ж таки уникають невиправданих ризиків неповернення і, бачачи велику закредитованість або не платоспроможність клієнта, можуть відмовити.
Безнадійна кредитна історія. Якщо до позичальника вже дісталися колектори, а він все також не може погасити минулі борги, швидше за все, навіть у мікропозиці йому відмовлять
У клієнта немає українського громадянства.

Що робити, якщо немає можливості повернути гроші вчасно?

Якщо через певні причини вам не вдається вчасно погасити мікропозику, МФО може запропонувати пролонгацію, тобто продовження договору. Так ви не ризикуєте вийти на прострочення та виплачувати пеню.

Що буде якщо не віддавати онлайн кредит?

1️⃣ По-перше, ви зіпсуєте свою кредитну історію, що може вплинути на отримання нових кредитів.
2️⃣ По-друге, до вас як позичальника буде застосовано штрафні санкції і за договором ви будете зобов’язані сплатити не тільки основний борг з відсотками, але й пеню за кожен день прострочення. Ігнорування виконання зобов’язань може загрожувати зверненням до суду.

Пролистать наверх