Кредит під 0% відсотків

Терміни онлайн-кредиту не надто великі — від 2-х тижнів до місяця. Видані суми варіюються в межах від 1 до 10-15 тис. гривень. Отримати кредит онлайн під 0 відсотків в окремих МФО можуть новачки — компанії проводять подібні акції з метою залучення клієнтів. Що це означає? На видану суму позики МФО не нараховує процентну ставку, якщо ви берете кредит вперше. Іншими словами, якщо ви взяли 5000 грн. на 2 тижні, цю ж суму повинні будете повернути в кінці терміну.

Єдине, врахуйте, що кредит під 0% можна отримати тільки один раз (за винятком випадків, коли подібну акцію організація проводить для постійних клієнтів). При повторному оформленні позики процентна ставка вже буде іншою.

sgroshi-minShvidko Groshi ОФОРМИТИ
fristcreditFrist credit ОФОРМИТИ
ІзікешEasy Cash ОФОРМИТИ
creditplus-mini_0-1CreditPlus ОФОРМИТИ
soscreditSOSCredit ОФОРМИТИ
e-groshiEgroshi ОФОРМИТИ
слон кредит найкраща мфо УкраїниSlon Credit ОФОРМИТИ
манівеоMoneyveo ОФОРМИТИ
finbert mfoFinbert ОФОРМИТИ
Credos надання онлайн позик в Україні.Credos ОФОРМИТИ
prostocredit.Prosto Credit ОФОРМИТИ
MyBiz мікрокредитуванняLeokit
creditkasaCreditKasa ОФОРМИТИ
ewacashEwaCash ОФОРМИТИ
mycreditMyCredit ОФОРМИТИ
credit7Credit7 ОФОРМИТИ
ClickcreditClickcredit ОФОРМИТИ
alexcredit ukraine mfoAlexCredit ОФОРМИТИ
Avans creditStarfin ОФОРМИТИ
МФО FinbarFinbar ОФОРМИТИ
tengoTengo ОФОРМИТИ
clyCly ОФОРМИТИ
додам кредит в мфоDodam ОФОРМИТИ
miloanMiloan ОФОРМИТИ
tvoya_pizika-Твоя Позика ОФОРМИТИ
aviriacreditAviraCredit ОФОРМИТИ
Селфи кредит на картуSelfiCredit ОФОРМИТИ
LOVIleve Ua | Credit UnionLovi Leve ОФОРМИТИ
BitCapitalBitCapital ОФОРМИТИ
money4youMoney4you ОФОРМИТИ
Avans creditAvans Credit ОФОРМИТИ
Finsfera MFOFinsfera ОФОРМИТИ
мікрокеш кредитMicrocash ОФОРМИТИ
kltcreditKLT Kredit ОФОРМИТИ
процент кредитProcent ОФОРМИТИ
PangoPango ОФОРМИТИ
Treba CreditTreba Credit ОФОРМИТИ
CreditMaxCreditmax ОФОРМИТИ
limon кредитLimon ОФОРМИТИ
kредит в MontoMonto ОФОРМИТИ
creditboxCreditBox ОФОРМИТИ

Яким вимогам повинен відповідати позичальник

Якщо вірити рекламі, отримати перший кредит під 0 відсотків на картку може кожен бажаючий. В якійсь мірі це відповідає дійсності: при заповненні анкети клієнта досить вказати паспортні дані, ІПН, основні контакти (телефон, електронну пошту, номери близьких або знайомих). Всю іншу інформацію потрібно прописувати, але офіційного підтвердження у вас не зажадають. Ви просто пишете, де працевлаштовані (офіційно чи ні), який місячний сукупний дохід за основним місцем роботи і за наявності додаткового заробітку тощо. Довідку про доходи ніхто не попросить.

Але у МФО все ж існують вимоги до позичальників:

 1. Кредити видають тільки українським громадянам.
 2. Людина повинна досягти повноліття. Ряд організацій готова співпрацювати з клієнтами у віці до 21-22 років.
 3. Фізична особа не має проживати на тимчасово окупованих територіях.
 4. У клієнта не повинно бути прострочених і непогашених позик. Наявність діючих кредитів, за якими ви справно платите, на рішення МФО не позначаться.
 5. Зазначена в анкеті інформація повинна відповідати дійсності.

Яка може бути сума позики під 0 відсотків

Пропозиція отримати «безкоштовний» кредит видається досить привабливою. Хотілося б зрозуміти, на яку суму може розраховувати потенційний позичальник, що оформлює кредитний договір з МФО в перший раз.

Однозначної відповіді на це питання немає. Більшість організацій обмежують розмір безпроцентної позики — не готові видавати суми, що перевищують 3-5 тис. гривень. Але є компанії, які з легкістю надають і 8-10 тис. грн. новим позичальникам за умови, якщо кредитна історія останнього не «заплямована» простроченням.

Процедура оформлення кредиту займає не більше 10-15 хвилин в середньому. Вам необхідно:

 • зайти на сайт МФО;
 • вибрати відповідну (в межах наявних) суму кредитування;
 • визначити термін, протягом якого зможете повернути позику;
 • пройти процедуру реєстрації;
 • заповнити анкету;
 • відправити фото документів, якщо конкретна компанія це вимагає;
 • дочекатися рішення.

У більшості компаній обробкою заявок займаються менеджери. Вони можуть передзвонювати за вказаними контактами, задати додаткові питання користувачеві, уточнити інформацію з анкети. І тільки після цього прийде СМС з позитивним рішенням або відмовою. Є організації, де позика під 0 відсотків видається автоматично: оцінку анкети проводить спеціалізована програма.

Як розраховується процентна ставка

Якщо ви берете кредит під 0 відсотків в Україні, відсотки по ньому нараховуватися не будуть. Можлива невелика переплата за оформлення позики — вона залежить від суми та строку дії договору, рідко перевищує 8-10 гривень.

Наприклад, якщо ви отримуєте перший кредит в розмірі 5000 грн. на термін в 14 днів, при ставці в 0,01% в день переплата складе — 50 копійок на добу. За 14 днів ви заплатите понад отриманої суми тільки 7 грн. До повернення — 5007 грн.

При повторному оформленні позики зі ставкою в 1,5% на добу, переплата буде вище:

1,5% від 5000 грн. = 75 грн. / доба.

За 14 днів — 75х14 = 1050 грн.

До повернення — 5000 грн. + 1050 грн. = 6050 грн.

Яким чином можна отримати позикові кошти

Якщо ви плануєте оформити позику терміново і не хочете додатково підписувати договір кредитування, користуйтеся послугами організацій, що надають онлайн-кредити населенню. Отримати його можна просто на банківську картку. При заповненні анкети-заявки система запропонує ввести номер вашої картки, пройти процедуру верифікації. Це необхідно для того, щоб підтвердити, що вона належить вам, термін її дії не закінчився (і не закінчиться в найближчий місяць).

В цьому випадку позикові кошти будуть перераховані безпосередньо на картку протягом 1-2 хвилин після того, як компанія схвалить подану заявку, і ви підпишете публічний договір оферти: введете під договором в мережі присланий на телефон смс-код. Такий договір має юридичну силу.

Є й інші способи отримання грошей від МФО в борг:

 1. Готівкою в офісі організації. Підійде клієнтам, які проживають в місті, де у кредитуючої компанії є свої представництва.
 2. На рахунок в банку. Спосіб не дуже зручний, оскільки банківський переказ може йти від 1 до 3 діб.
 3. За допомогою систем грошових переказів. Не всі компанії надають можливість отримання коштів подібним способом. Одержати більш детальну інформацію варто в конкретній організації.

Як погасити кредит, виданий під 0 відсотків на картку в Україні

Для погашення заборгованості клієнт може скористатися тією ж банківською карткою, на яку отримував гроші від кредитуючої компанії. Для цього необхідно:

 • зайти в особистий кабінет на сайті МФО;
 • вибрати функцію «погасити позику»;
 • перейти за посиланням на наданий спосіб оплати (де вже вказано номер вашої картки);
 • перерахувати гроші.

Інформація про закриття кредитного договору оновиться практично відразу. Додатково вам прийде смс про те, що борг успішно закритий.

Якщо на вашій карті грошей немає, можна додати іншу (навіть не свою, а, наприклад, чоловіка / дружини або іншого родича) і перерахувати гроші звідти.

Багато компаній, щоб зробити процедуру закриття онлайн-позики максимально доступною, також пропонують повертати кошти:

 • в касі будь-якого банку за номером розрахункового рахунку із зазначенням індивідуального номера клієнтського договору;
 • в деяких платіжних терміналах;
 • перерахуванням коштів через системи грошових переказів;
 • готівкою в офісі мікрофінансової компанії і не тільки.

Що буде, якщо ви не погасите позику

Експертам в області кредитування нерідко доводиться стикатися з нерозумінням з боку клієнтів серйозності онлайн-позик. Деяким людям здається, ніби відсутність письмового договору кредитування якимось чином «захищає» фізичну особа від штрафів у разі прострочення або неповернення кредиту.

Це не так. Публічний договір оферти, підписаний в мережі, є достатнім доказом того, що позика оформлена конкретною фізичною особою. Неповернення кредиту має серйозні наслідки:

 1. Організація має право подати на такого горе-позичальника до суду, виграти процес і змусити погасити заборгованість з усіма нарахованими за договором відсотками і штрафами. В цьому випадку виконавчі інстанції змусять вас повернути гроші.
 2. МФО часто продають непогашені борги колекторам, які також отримують право законними способами повернути кредит.

Крім того, прострочення і непогашені позики створять «море» додаткових проблем:

 • клієнт може отримати заборону на виїзд за кордон;
 • ІПН фізичної особи потрапляє в БКІ і «чорні списки позичальників», що виключить шанс на отримання будь-яких кредитів в майбутньому.

Чи можна продовжити термін кредитування

Користувачі часто запитують, що робити в ситуації, коли термін погашення позики наблизився, а грошей ще немає? Затримали зарплату або виникли непередбачені витрати тощо. У цій ситуації найголовніше не допустити прострочення. По-перше, тому що пропуск строків погашення призведе до нарахування штрафів і помітного збільшення суми, яку доведеться повернути. По-друге, наявність прострочення автоматично внесуть в кредитну історію, що істотно ускладнить процес оформлення кредитів в майбутньому.

Краще використовувати функцію «пролонгації» (продовження терміну дії) кредитного договору. Вона доступна практично у всіх МФО, що надають послуги онлайн-кредитування. Для цього достатньо погасити організації нараховані за період користування грошима відсотки.

Зверніть увагу! Якщо ви оформляли свій перший онлайн-кредит під 0%, в разі пролонгації вам запропонують оплатити повну вартість кредиту. Тобто відсоток розрахують заново за діючою ставкою організації і скористатися позикою «безкоштовно» вже не вийде. Але це все ж краще, ніж прострочення.

Додаткову інформацію про пролонгацію онлайн-кредиту варто вивчити на сайті МФО, послугами якої плануєте скористатися.